^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Купуй Хмельницьке

ввввв

З метою підтримки місцевих товаровиробників, підвищення їх конкурентоспроможності та збільшення впізнаваності місцевих торгових марок у місті Хмельницький діє проєкт «Купуй Хмельницьке!».
Проєкт показав позитивні результати у збільшенні обсягів реалізації продукції місцевих товаровиробників та підвищення соціального іміджу закладів торгівлі, як його учасників.
Облдержадміністрацією спільно з Хмельницькою міською радою планується ребрендинг проєкту та розповсюдження його дії на мережу торговельних закладів по усій території області та залучення ширшого кола місцевих товаровиробників.
Участь у проєкті можуть взяти заклади торгівлі, які реалізовують продукцію товаровиробників області, та готові забезпечити їх маркування особливими брендованими цінниками та воблерами, що будуть надаватись організаторами проєкту безкоштовно.
У зв’язку з цим, просимо зголоситись заклади торгівлі та товаровиробників, що знаходяться на території Ноаоушицької ОТГ і готові прийняти участь у проєкті.
Для участі потрібно, до 3 червня, написати електронного листа на адресу Ноаоушицької селищної ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Бажаю прийняти участь у проєкті «Купуй Хмельницьке». В листі потрібно вказати наступну інформацію: найменування суб’єкта господарювання, адреса розташування, вид продукції, яка виробляється (для торгових точок не потрібно), ПІБ контактної особи та телефон.

Участь у проєкті є безкоштовною для усіх суб’єктів.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #