^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Бюджет сільської ради поповнився на 24 тисячі гривень

  Вжитими Новоушицьким відділом Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури заходами представницького характеру встановлено, що вироком
Вироком Віньковецького районного суду жителя Новоушицького району визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України, тобто в тому, що він не маючи спеціального дозволу, із використанням рибальських сіток, які є забороненими знаряддями лову, здійснював незаконний вилов риби на річці Калюс Дністровського водосховища, що поблизу с. Глибівка Новоушицького району Хмельницької області.
Внаслідок зайняття незаконним рибним добувним промислом засуджений, виловив рибу різних порід, заподівши водним живим ресурсам матеріальний збиток на загальну суму 23953 гривень.


  Відповідно до вимог ст. 13 Конституції України та ст. 37 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», в якій зазначається, що водні біоресурси, що знаходяться у внутрішніх водних об'єктах, територіальному морі, у виключній (морській) економічній зоні України, на континентальному шельфі, є об'єктами права власності Українського народу, від імені якого права власника на ці ресурси здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування у межах, визначених Конституцією України та законами України.
  Статтею 1166 ЦК України встановлено, що майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
  Так, з метою захисту інтересів сільської ради спрямованих на надходження коштів до бюджету, Кам`янець-Подільська місцева прокуратура звернулася з відповідною позовною заявою до Новоушицького районного суду.
  Рішенням Новоушицького районного суду від 25.06.2020 позовну заяву першого заступника керівника Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Новоушицької селищної ради про відшкодування шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу внаслідок незаконного зайняття рибним добувним промислом у розмірі 23953 задоволено в повному обсязі.

 

Начальник відділу місцевої прокуратури О. Рибіцький

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #