^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Хмельницька ОДА прогнозує, що кілька міст можуть опинитися поза “зеленою зоною” карантину

   Перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш назвав кілька міст та районів області, які можуть опинитися поза “зеленою зоною” карантину у разі, якщо у них не спаде динаміка зараження на COVID-19.

   “Протягом останніх трьох днів Хмельницька область знаходиться у “червоній зоні”. Поки Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не ухвалювала жодних рішень, але, якщо динаміка з розповсюдження коронавірусу надалі спостерігатиметься в деяких містах, то їх очікує ряд обмежувальних заходів. Насамперед це стосується міст Хмельницького, Старокостянтинова, Кам’янця-Подільського, Шепетівки і Красилівського та Летичівського районів, де найбільше хворих”, – сказав посадовець на брифінгу у понеділок.

Він перерахував кілька нових випадків на COVID-19 у згаданих територіях:

виявлено 7 хворих серед прихожан релігійної організації з Красилівського району (це учасники групи з 49 осіб, котрі відвідували Одесу);
троє хворих на Красилівському агрегатному заводі; медпрацівник Хмельницької міської лікарні.

Як писав НГП, Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 31 липня визначила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19.

Станом на 31 липня, Хмельницька область розмістилася у зеленій зоні карантину (всього їх є 4).

   У зеленій зоні передбачається дотримання певних правил: носіння масок в громадських місцях, проведення масових заходів не більше 1 особа на 5 м кв, заповненість залів у кінотеатрах та театрах не більше 50 відсотків, перевезення пасажирів у громадському транспорті за кількістю місць для сидіння.

   У жовтій зоні, окрім обмежень, які діють зеленій зоні, буде обмежене відвідування установ соціального захисту, де перебувають люди похилого віку.

   У помаранчевій зоні – заборонена робота закладів розміщення (крім готелів), діяльність розважальних закладів, ресторанів вночі, планова госпіталізація, дитячих таборів, масові заходи можуть проводитись з розрахунку не більше 1 людини на 20 кв. м.

   В червоній зоні заборонена робота громадського транспорту, закладів освіти, ресторанів та ТРЦ.

   Інформацію взято за посиланням https://ngp-ua.info/2020/08/46010?fbclid=IwAR2CQwlHkLvJgEzjv-ZXq8UehYojhcycmJsPHv-UjUPL8cLPsFGHpoWfyMk

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #