^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

НОВИНИ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

  На виконання доручення Голови Держпраці в Україні поновлено проведення превентивних заходів у сфері праці та охорони праці за місцем фактичного здійснення суб’єктами господарювання підприємницької діяльності.

  Після послаблення умов карантину підприємці активно поновлюють свою діяльність. Тож, наразі завдання Управлінь Держпраці активізувати роботу у напрямку надання інформаційної допомоги, яка націлена на неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та дотримання вимог безпеки під час виконання робіт та експлуатації обладнання, машин, механізмів.
  За результатами діяльності суб’єкти господарювання та їх працівники, що здійснюють діяльність у сферах оптової та роздрібної торгівлі, у тому числі пальним, сільського господарства, тимчасового розміщення й організації харчування, будівництва, надання послуг, транспорту, мають усвідомити необхідність формування доброчесних трудових відносин, додержання вимог безпеки під час виконання робіт та експлуатації обладнання.
  До проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин залучатимуться органи місцевого самоврядування, яким делеговані повноваження здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, податкову службу, пенсійний фонд, фонд соціального страхування, центри зайнятості, місцеві державні адміністрації.
  Інспекторами праці Управлінь Держпраці , разом із страховими експертами з охорони праці Фонду соціального страхування поширюватиметься повна добірка інформації щодо вимог законодавства.   Так, окрім вимог щодо належного оформлення працівників, переваг офіційного працевлаштування, вимог щодо безпечних методів роботи, роботодавці мають бути ознайомлені зі останіми змінами внесеними у нормативно-правові акти з питань охорони праці.
  У ході безпосередніх візитів щодо надання технічних консультацій про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про охорону праці проводитиметься аналіз наявних порушень з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо їх профілактики.

Страховий експерт з охорони праці В.Чаплінський

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #