^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

 



 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

ВІДОМІСТЬ про зареєстрованих кандидатів у депутати Новоушицької селищної ради Кам̓янець-Подільського району Хмельницької області на перших виборах 25 жовтня 2020 року



від політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»

Територіальний виборчий округ №1
Капустинська Наталія Володимирівна – перший кандидат

1. Кокарєв Віталій Валентинович
2. Волошин Микола Іванович
3. Поліщук Іванна Володимирівна
4. Лисишина Марія Олексіївна
5. Шевчук Святослав Миколайович
6. Маярчак Микола Миколайович

Територіальний виборчий округ №2
1. Кирилюк Лілія Миколаївна
2. Гандзюк Володимир Васильович
3. Лиситчук Віталій Віталійович
4. Слободянюк Галина Іванівна
5. Мельник Ігор Анатолійович

Територіальний виборчий округ №3
1. Сухорук Альона Михайлівна
2. Мокрий Вадим Леонідович
3. Афтинюк Михайло Іванович
4. Неборецька Наталія Петрівна
5. Бойко Максим Андрійович

Територіальний виборчий округ №4
1. Остафійчук Наталія Вікторівна
2. Белінська Лариса Миколаївна
3. Дідик Руслан Євгенович
4. Мамалига Сергій Сергійович
5. Дашкевич Тетяна Євгенівна
від політичної партії Всеукраїнське об ̓єднання «Батьківщина»

Територіальний виборчий округ №1

Зваричук Алла Вікторівна - перший кандидат

1. Семенюк Володимир Петрович
2. Дзюбелюк Микола Васильович
3. Кравецька Світлана Валеріївна
4. Тернавська Тетяна Миколаївна

Територіальний виборчий округ №2

1. Зваричук Валерій Володимирович
2. Олійник Ніна Іванівна
3. Никитюк Вадим Анатолійович
4. Козловська Лілія Михайлівна
5. Кондратов Сергій Сергійович

Територіальний виборчий округ №3

1. Романюк Людмила Олексіївна
2. Зваричук Андрій Іванович
3. Мокрий Віктор Володимирович
4. Фурман Світлана Петрівна
5. Кривий Сергій Віталійович

Територіальний виборчий округ №4

1. Михайловська Інна Анатоліївна
2. Гнатюк Олексій Петрович
3. Волощук Ігор Євгенович
4 .Попович Марина Анатоліївна
5. Кащук Олександр Володимирович

від політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Територіальний виборчий округ №1

Соловей Олександр Васильович – перший кандидат

1. Гринчук Геннадій Пилипович
2. Цегельський Віталій Михайлович
3. Мельник Наталія Миколаївна
4. Ріпак Наталія Миколаївна
5. Охота Анатолій Михайлович

Територіальний виборчий округ №2

1. Бабій Василь Миколайович
2. Кірілкова Олена Василівна
3. Ухатюк Олександр Васильович
4. Возняк Альона Володимирівна
5. Сімченко Марина Вікторівна
6. Мельничук Леся Юріївна

Територіальний виборчий округ №3

1. Мужило Олександр Леонтійович
2. Ярова Людмила Михайлівна
3. Підлісний Вадим Володимирович
4. Грищук Валерій Володимирович
5. Дехтяр Михайло Іванович
6. Півень Юлія Віталіївна
7. Кордонець Марина Василівна

Територіальний виборчий округ №4

1. Гвоздюк Інна Василівна
2. Самсонюк Сергій Ілліч
3. Мароха Іван Іванович
4. Вашеняк Юлія Вікторівна
5. Мархевко Ілона Олександрівна
6. Павлішина Ольга Михайлівна
від політичної партії «Європейська Солідарність»

Територіальний виборчий округ №1

Ковальська Валентина Іванівна – перший кандидат

1. Костюченко Віктор Вікторович
2. Кріль Тереза Іванівна
3. Цимбалюк Оксана Федорівна
4. Бурлик Лариса Борисівна
5. Дериконь Василь Васильович

Територіальний виборчий округ №2
1. Коротун Раїса Петрівна
2. Гандзій Іван Васильович
3. Боднарук Наталія Йосипівна
4. Ягодін Сергій Іванович
5. Павлюк Валентина Іванівна
6. Григорієва Неоніла Сергіївна
7. Дробний Микола Іванович


Територіальний виборчий округ №3
1. Ковальський Петро Петрович
2. Чорна Тетяна Володимирівна
3. Венгрова Любов Василівна
4. Арцеменюк Сергій Віталійович
5. Колісник Світлана Іванівна
6. Наконечна Антоніна Петрівна
7. Боровський Валентин Олексанрович


Територіальний виборчий округ №4
1. Проциш Олександр Дмитрович
2. Гребенюк Олег Федорович
3. Власов Анатолій Степанович
4. Годованюк Гульнара Сабітівна
5. Самсонюк Тетяна Сергніївіна
6. Колубай Микола Васильович
від політичної партії «За майбутнє»

Територіальний виборчий округ №1

Олійник Анатолій Антонович – перший кандидат

1. Танасійчук Юрій Сергійович
2. Івасик Мирослава Володимирівна
3. Фурман Віктор Антонович
4. Цимбалюк Олександр Анатолійович
5. Ухатюк Катерина Володимирівна

Територіальний виборчий округ №2
1. Гладій Валентина Євгенівна
2. Ровінська Леся Анатоліївна
3. Лясковький Олег Вільянович
4. Заремський Володимир Сергійович
5. Сівак Анатолій Михайлович
6. Гуменюк Василь Федорович

Територіальний виборчий округ №3
1. Садлій Руслан Петрович
2. Олійник Тамара Володимирівна
3. Космак Віктор Савович
4. Яцков Олександр Анатолійович
5. Серветник Оксана Миколаївна
6. Бурячинська Валентина Леонтіївна
7. Дроздов Віктор Васильович


Територіальний виборчий округ №4
1. Добровольська Ванда Іванівна
2. Дудчак Микола Миколайович
3. Білик Алла Євгенівна
4. Дідик Олександр Іванович
5. Бетлій Анатолій Миколайович
6. Димчук Володимир Микитович
7. Смаровоз Олена Василівна

від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Територіальний виборчий округ №1

Московчук Олександр Євгенович – перший кандидат

1. Ніколаєв Юрій Володимирович
2. Громяк Лілія Петрівна
3. Фліс Наталія Володимирівна
4. Гринчук Олександр Володимирович
5. Дворська Інна Василівна

Територіальний виборчий округ №2
1. Ковбасюк Дмитро Вікторович
2. Паляниця Марія Володимирівна
3. Гандзюк Сергій Васильович
4. Яворська Валентина Леонідівна
5. Кищук Іван Іванович
6. Грамчук Людмила Сергіївна

Територіальний виборчий округ №3

1. Фінагеєва Наталія Миколаївна
2. Лапчук Олександр Олександрович
3. Самсонюк Володимир Іванович
4. Малярчук Тетяна Леонідівна
5. Поченюк Тетяна Миколаївна
6. Пекелей Ігор Володимирович

Територіальний виборчий округ №4

1. Мегель Станіслава Анатоліївна
2. Тарчинський Віктор Вацлавович
3. Тарадайко Олег Іванович
4. Джумабаєв Соатбай Бегжанович
5. Войтенко Людмила Володимирівна
6. Шевченко Ігор Іванович
7. Присяжнюк Ярослава Василівна
8. Міхалевський Олександр Іванович
від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «СВОБОДА»

Територіальний виборчий округ №1

Бабій Яків Петрович – перший кандидат

1. Дармограй Леонід Леонідович
2. Вербіцька Юлія Миколаївна
3. Шпак Раїса Михайлівна
4. Коритнік Дмитро Володимирович
5. Бабій Оксана Володимирівна

Територіальний виборчий округ №2

1. Басак Віктор Володимирович
2. Пантелімонов Василь Якович
3. Кімаковська Олена Миколаївна
4. Садова Наталія Леонідівна
5. Дзекар Сергій Васильович

Територіальний виборчий округ №3

1. Холявко Олександр Володимирович
2. Літинська Валентина Яківна
3. Майструк Валентин Григорович
4. Журавська Євгенія Євгенівна
5. Краковецька Христина Віленівна

Територіальний виборчий округ №4

1. Григораш Анатолій Іванович
2. Сивун Пелагія Миколаївна
3. Сенчишин Вадим Васильович
4. Крига Алла Василівна
5. Малюгіна Ірина Володимирівна


від політичної партії «Сила і честь»

Територіальний виборчий округ №1

Кондрачук Василь Васильович – перший кандидат

1. Оляновська Зінаїда Андріївна
2. Шевчук Аркадій Анатолійович
3. Яворський Юрій Іванович
4. Скрипник Олександра Григорівна
5. Гаврилюк Олександр Вікторович

Територіальний виборчий округ №2
1. Луцак Євген Павлович
2. Нітнік Наталія Миколаївна
3. Луцак Павло Васильович
4. Шевчук Любов Василівна
5. Воловик Галина Миколаївна
6. Кучер Володимир Сергійович

Територіальний виборчий округ №3
1. Савчук Євгена Андріївна
2. Кохан Андрій Вікторович
3. Кондрачук Вячеслав Васильович
4. Полякова Наталія Дмитрівна
5. Савчук Ігор Миколайович

Територіальний виборчий округ №4
1. Кравчук Леся Олександрівна
2. Дмитришин Михайло Васильович
3. Гуйван Андрій Іванович
4. Козак Вадим Леонідович
5. Коб̓ялко Ольга Борисівна



Секретар
Новоушицької селищної
територіальної виборчої комісії _______________ Н.Григорук

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #