^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

«Олімпійські надії»

090616109061629 червня у Вільховецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Ф.С.Бацури відбувся перший обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2008 р.н. «Олімпійські надії».

Такий масовий захід уперше проводився в стінах школи. Його ініціатором та організатором став А.Власов - тренер І категорії, засновник секції з вільної боротьби, яка з 1981 року діє у селі. За 35 років своєї роботи, тренер підготував 1 майстра спорту міжнародного класу, 7 майстрів спорту та 8 кандидатів у майстри спорту. Вихованці секції з вільної боротьби є неодноразовими переможцями всеукраїнських турнірів, призерами чемпіонатів України, Європи та світу.

0906163У турнірі, присвяченому 35-річчю вільної боротьби у с.Вільховець, взяли участь понад 100 учасників з Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Городка, Тернопільської області та с.Вільховець. Підтримати своїх спортсменів приїхали заслужені тренери України, майстри спорту України та міжнародного класу.

На відкриття змагань завітали і почесні гості: т.в.о. заступника голови обласної державної адміністрації В.Олійник, голова об’єднаної територіальної громади О.Московчук, голова районної ради О.Проциш, перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур.

Посадовці привітали юних спортсменів, гостей та жителів с.Вільховець із такою знаковою подією, яка безумовно стала досягненням у розвитку та популяризації фізичної культури та спорту, подякували тренеру за його роботу та побажали спортсменам легкої перемоги та успіхів у подальших спортивних досягненнях.

Від імені народного депутата В.Мельниченка та від ТОВ «Агробізнес» тренеру А.Власову вручили грошові подарунки на розвиток спортивної школи та на ремонт залу вільної боротьби.

Змагання розпочали юнаки 2002-2003 р.н. у ваговій категорії 38 кг. Команди продемонстрували неабияку спритність та кмітливість, гідний рівень підготовки. Завзятості додавали і вболівальники, які вщент заповнили спортивний зал школи.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #