sadok

нова

Інформація

Змагання з футболу

1206161120616212 червня на стадіоні в смт.Нова Ушиця, відбулися змагання на Кубок селищного голови з футболу серед учнівської молоді. Участь у турнірі взяли 10 команд – учні Березівської ЗОШ, Браїлівської ЗОШ, Вільховецької ЗОШ, Глібівської ЗОШ, Зеленокуриловецької ЗОШ, Кучанської ЗОШ, Куражинської ЗОШ, Новоушицького НВК №1,гімназія, Отроківської ЗОШ, Струзької ЗОШ.

Згідно  із жеребкуванням команди були поділені на 3 підгрупи, грали 2 тайми по 10 хвилин.

У фінальному матчі зустрілись команди Вільховецької ЗОШ та Глібівської ЗОШ. Основний час гри закінчився з рахунком 1:1, переможець виявився у серії після матчевих пенальті – це команда Вільховецької ЗОШ.

Команди учасники отримали грамоти селищної ради та футбольні м’ячі. Переможець змагань грамоту, м’яч і кубок.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.