^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Відбулась ІІІ сесія Новоушицької селищної ради VIII скликання

ses1 ses2   

   24 грудня відбулась ІІІ сесія Новоушицької селищної ради VIII скликання. Розглянуто 33 питання, які були попередньо вивчені та детально опрацьовані членами постійних депутатських комісій.
   Депутати прийняли бюджет Новоушицької територіальної громади на 2021 рік.
   Значна увага приділялась програмам по різних напрямах діяльності, а саме: забезпечення безоплатного перевезення пільгової категорії населення на території Новоушицької територіальної громади на 2021-2023 роки, забезпечення функціонування Новоушицького трудового архіву на 2021-2023 роки, відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги, досягнення в спортивній, культурній, освітній сферах, проведення культурно-масових заходів, святкових концертів,

спортивних змагань, фестивалів, здійснення інших культурно-розважальних, пізнавальних, представницьких та інших заходів на 2021-2022 роки, Комплексна цільова Програма розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою території Новоушицької селищної територіальної громади на 2021 рік, будівництва ремонту та утримання комунальних доріг Новоушицької селищної територіальної громади на 2021 рік, охорони навколишнього природного середовища на 2021 рік, розвитку футболу, футзалу в Новоушицькій територіальній громаді на 2021-2023 роки, фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Новоушицька центральна лікарня» Новоушицької селищної ради на 2021-2023 роки, розвитку первинної медико-санітарної допомоги Новоушицької територіальної громади на 2021-2025 роки, «Безпечна громада» на 2021-2025 роки. Зазначені програми дають змогу забезпечити належне фінансування або надати фінансову підтримку бюджетним організаціям та установам, правоохоронним органам під виконання заходів.
   В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. З переліком питань, результатами голосування і прийнятими рішеннями можна ознайомитись у розділі «Рішення сесії».

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #