^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

До Дня медичного працівника

   1706161170616217 червня в районному будинку культури відбулось урочисте засідання з нагоди дня медичного працівника.

   Вітали працівників закладів охорони здоров’я заступник селищного голови з гуманітарних питань Кокарев В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Зваричук В.В., перший заступник голови райдержадміністрації Мазур П.А.

   Посадовці подякували їм за нелегку, виснажливу і відповідальну працю – збереження здоров’я людей. Також відзначили, що роль медичного працівника у сучасному суспільстві значно збільшилась. Адже саме завдяки медикам врятовані сотні життів військовослужбовців, які постраждали на Сході нашої країни, саме медики продовжують лікувати та реабілітувати солдатів, які повертаються додому з важкими пораненнями. Подякували також колективам центру ПМСД та центральної лікарні за активну фінансову та гуманітарну допомогу, яку вони надавали і продовжують надавати землякам, які беруть участь в АТО.

    Із прийдешнім святом своїх підлеглих та всіх присутніх вітали головний лікар Новоушицької центральної районної лікарні В.Гладій та головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Н.Фінагеєва.

   Кращі працівники галузі були нагороджені грамотами та подяками Хмельницької обласної ради, Новоушицької райдержадміністрації та районної ради, Новоушицької селищної ради.

   У подарунок лікарям від аматорів художньої самодіяльності району та вокального гурту ветеранів війни та праці «Доля» звучали пісні та хореографічні композиції.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #