^На початок

Контакти

E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон:
+380688449980

Поштова адреса:
вул. Подільська, 17,
смт Нова Ушиця,
Хмельницька область,
32600

Корисні посилання

you sel

you sel

verxrada
 decentralization1

oblrada

mistukr

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Засідання виконавчого комітету 18.02.2021

   Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Новоушицької територіальної громади, під час якого було розглянуто 42 питання.
   Члени виконкому заслухали звіти за 2020 рік керівників комунальних закладів, органом управління яких є Новоушицька селищна рада, зокрема, ГП «Комунальник», ГП «Водоканал», Новоушицької дитячої музичної школи, Новоушицього будинку культури і мистецтв, Новоушицького територіального центру соціального обслуговування, Новоушицької дитячо-юнацької спортивної школи, Інклюзивно-ресурсного центру Новоушицької селищної ради, Новоушицького історико-краєзнавчого музею, Новоушицького спеціалізованого лісомисливського підприємства «Поділля», Новоушицької централізованої бібліотечної системи, Новоушицького будинку дитячої творчості, Новоушицької центральної аптеки №20, Новоушицької центральної лікарні, Новоушицького центру первинної медико-санітарної допомоги.
   Для покращення мобільного та інтернет зв’язку в громаді надано згоду на розміщення телекомунікаційного обладнання ТОВ “лайфселл”, яке встановлять у 6 населених пунктах впродовж 2021 року.
  Начальник управління фінансів Лілія Громяк прозвітувала про виконання бюджетів за 2020 рік Борсуківської, Вахновецької, Зеленокуриловецької сільських рад та Новоушицької територіальної громади.
  Затверджено Програму організації та проведення громадських робіт на території Новоушицької територіальної громади на 2021 рік.
   Було прийнято рішення про встановлення дорожніх знаків, зокрема, про знак обмеження швидкості у селі Браїлівка та заборону руху великовагового транспорту через село Шебутинці.
   Також було надано погодження на затвердження символіки Новоушицької територіальної громади.
   Розглядались інші важливі питання, з їх переліком та прийнятими рішеннями можна ознайомитися на сайті Новоушицької територіальної громади.

DSCN3801 DSCN3739

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #