^На початок

Контакти

E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон:
+380688449980

Поштова адреса:
вул. Подільська, 17,
смт Нова Ушиця,
Хмельницька область,
32600

Корисні посилання

you sel

you sel

verxrada
 decentralization1

oblrada

mistukr

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Новоушицьке районне управління Головного управління ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ в Хмельницькій області повідомляє

   Відповідно до статті 64 Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин» затверджено спільний наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерства фінансів України N 2836/835 від 31 грудня 2020 р. «Про затвердження Розмірів плати за здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин, що фінансується операторами ринку» зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18 січня 2021 р. за N 75/35697, яким встановлено розміри плати за здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин, що фінансується операторами ринку який складає 52,60 грн. 1 людино/година. Даний наказ набув чинності з 22.01.2021р.


   При цьому визначено, що державний контроль фінансується за рахунок операторів ринку або уповноважених ними осіб у випадку:
 здійснення позапланових заходів державного контролю, крім позапланових заходів, що проводяться:
- за зверненням фізичної особи про порушення оператором ринку її законних прав, якщо за результатами здійснення цих заходів такі порушення не було підтверджено;
- на підставі обґрунтованої підозри щодо невідповідності, якщо за результатами здійснення цих заходів така невідповідність не була підтверджена
   Отже на підставі вищенаведеного з 22.01.2021 року суб’єкти господарювання зобов’язані здійснювати оплату за здійснення позапланових заходів державного контролю в розмірі визначеному Наказом а саме 1 людино/година 52,60 грн.
 

   Начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Новоушицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Ігор ГРИНИШИН.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #