^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Засідання круглого столу на тему "Пошук шляхів взаємодії поліції з громадкістю"

01071620107163Заступник селищного голови Кокарев В.В. прийняв участь в засіданні круглого столу на тему "Пошук шляхів взаємодії поліції з громадкістю", який відбувся 30 червня 2016 р. в конференц-залі готелю «7 Днів» (м. Кам’янець-Подільський), присвячений проблематиці пошуку дієвих інструментів для впровадження принципів поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду (Community Policing) на території південних районів Хмельницької області.

Метою заходу є побудова відкритого та сталого діалогу між представниками органів місцевого самоврядування та поліції південних районів Хмельницької області та пошук найбільш ефективних та дієвих шляхів взаємодії поліції з громадськістю.

На засідання круглого столу були запрошені керівники п’яти територіальних підрозділів ГУНП у Хмельницькій області та Кам’янець-Подільської, Дунаєвецької, Новоушицької, Чемеровецької районних рад, сільських, селищних та міських рад.

Круглий стіл відбувся в рамках реалізації проекту «Забезпечення ефективної взаємодії поліції з громадськістю», який впроваджує Асоціація юристів м. Кам'янець-Подільського за підтримки програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження», що має на меті впровадження принципів поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду (Community Policing), а також налагодження партнерських зв’язків в громадах для роботи в цьому напрямку.

Цей круглий стіл є одним з початкових етапів налагодження довготривалих партнерських зв’язків з метою подальшого впровадження принципів поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду.

Поліцейська діяльність, орієнтована на громаду – це коли:

- поліція повинна реагувати на місцеві потреби й вимоги, які мають визначати громади;

- є ефективна взаємодія і комунікація між населенням і поліцією;

- є індивідуальний підхід до вирішення місцевих проблем у взаємодії з населенням та відповідальними органами влади;

- є стратегія превентивної діяльності.

Законом України «Про Національну поліцію» вперше на державному рівні визначено, що поліція взаємодіє з громадськістю шляхом підготовки та виконання спільних проектів, програм та заходів для задоволення потреб населення та покращення ефективності виконання поліцією покладених на неї завдань. З урахуванням змін у законодавстві та потреб українського суспільства, першочерговим завданням є узгодити діяльність поліції з охорони правопорядку із інтересами конкретної громади. А також, виникає необхідність переходу до концепції поліцейської діяльності, в якій приділено особливу увагу запобіганню злочинам (превентивним заходам) та процесу вирішення проблем у взаємодії з населенням за місцем проживання.

Для того щоб в подальшому запропонувати дієві інструменти для покращення відповідної взаємодії, в першу чергу потрібно визначитись з тим, що нам заважає взаємодіяти і якою має бути співпраця різних груп суспільства з поліцією, щоб мати якісний вплив на рівень безпеки та на ставлення громадян до поліції. Тому, означений захід допоміг сформувати спільне бачення відповідних механізмів та віднайти інструменти для покращення взаємодії між представниками конкретної громади і поліції.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #