^На початок

Контакти

E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон:
+380688449980

Поштова адреса:
вул. Подільська, 17,
смт Нова Ушиця,
Хмельницька область,
32600

Корисні посилання

you sel
PB-logo

edem

 

you selverxrada

decentralization1
oblrada
mistukr
vidKulturu
vidosvitu
biblioteka
tvorcosti
sadok
нова
Інформація

IMG-b55bce4ac70a817f68a05dff06e8d651-V

IMG-b31a3694eadfa1734744d9a0be7c61ef-V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОПЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ІНФОРМУЄ

П Р О Т О К О Л № 3

Позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради

05 квітня 2021 року смт. Нова Ушиця

Головував: голова комісії з питань ТЕБ та НС Олійник А.А.
Присутні: заступник голови з питань ТЕБ та НС Садлій Р.П.
Секретар комісії з питань ТЕБ та НС Гринчук М.М.
Члени комісії: Мазур П.А. Зубаль І.С., Корецька В.А., Журавель М.В., Залуцький С.В., Гладій В.Є., Фінагеєва Н.М., Бекчентаєва Н.І., Глушко П.В, Бажан Д.П.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
Про додаткові обмежувальні заходи по запобіганню поширенню на території Новоушицької селищної ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

У зв’язку із значним ростом захворюваності на COVID-19 на території громади.

Комісія вирішила:
Заборонити з 07.04.2021 на території Новоушицької селищної ради:


1.1. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
1.2. Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, крім приймання відвідувачів у закладах, визначених у підпункті 1.4.
1.3. Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.

1.4. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;
– торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;
– провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;
– виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;
– провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом.
1.5. Приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.
1.6. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з оцінювання якості освіти.
1.7. Робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.
1.8. Діяльність ринків.
1.9. Відвідування навчально-виховних закладів незалежно від форми власності її здобувачами, крім осіб які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.
1.10. Здійснення регулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом у межах ОТГ, крім транзитних перевезень та перевезень:
– легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;
– службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;
– пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за наявності у них лабораторно підтвердженого негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 48 годин до дня поїздки.
1.11. Проведення державними та комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:
– надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
– надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
– надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
– проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.
1.12. Перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
Термін: до 18 квітня 2021 року.

2. Відділу з питань обслуговування громадян , призначення та виплати соціальних допомог, соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю з 07.04.2021 року заборонити відвідування сторонніми особами, крім представників, членів сім`ї, родичів за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, не частіше , ніж один раз на тиждень) установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово, або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійким інтелектуальним або психічним порушеннями, установ, закладів, що надають соціальні послуги сім`ям/ особам , які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

3. Відділу культури, туризму та питань засобів масової інформації селищної ради провести інформаційну роботу з керівниками релігійних організацій в ОТГ, щодо переведення служб, мес та служіння у дистанційний режим.

4. Сектору поліцейської діяльності №1 відділення поліції №2 Кам`янець Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області
4.1. Посилити контроль за громадянами, які знаходяться на самоізоляції, в т.ч. особи, які прибули із-за кордону;
4.2. Посилити поточний контроль на вулицях, у парках, інших громадських місцях за дотриманням протиепідемічних заходів, проводити вибіркову перевірку документів, що посвідчують особу, перевірку дотримання протиепідемічних заходів на об'єктах торгівлі, аптеках тощо;
Термін: протягом карантину

5. Новоушицькому управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області посилити держсанепіднагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства на об`єктах торгівлі , тощо.

 

Голова комісії з питань ТЕБ та НС Анатолій ОЛІЙНИК


Секретар комісіїТЕБ та НС Микола ГРИНЧУК

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #