^На початок

Контакти

E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон:
+380688449980

Поштова адреса:
вул. Подільська, 17,
смт Нова Ушиця,
Хмельницька область,
32600

Корисні посилання

you sel
PB-logo

edem

 

you selverxrada

decentralization1
oblrada
mistukr
vidKulturu
vidosvitu
biblioteka
tvorcosti
sadok
нова
Інформація

IMG-b55bce4ac70a817f68a05dff06e8d651-V

IMG-b31a3694eadfa1734744d9a0be7c61ef-V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

На Хмельниччині червона зона епідемічної небезпеки

Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує, що епідситуація із захворюваності на СOVID 19 в Хмельницькій області і на території Новоушицької ОТГ є вкрай напруженою. Щодень хворіє більше людей і щодень ми отримуємо більше непоправних втрат на полі бою із даною хворобою. Можливо ще рік тому хтось з нас міг легковажити і сподіватися на те що «пронесе», але реальність зовсім не така, як ми би бажали.
Статистику захворюваності регулярно висвітлює в ЗМІ КНП « Новоушицький ЦПМСД». Хворіє дедалі більше населення. Вірус з часом мутує , викликає важчі форми хвороби, уражає ширші верстви населення, повторно уражує людей, спричиняє дуже важкі ускладнення, які часто не сумісні з життям. І, навіть, якщо людина вижила після перенесеної хвороби, це не означає , що вона залишилася здоровою. Часто після перенесеної хвороби виникають постковідні інфакти, інсульти, тромбози судин. Часто вперше виявляється цукровий діабет після перенесеної хвороби та ін.
З метою зниження рівня захворюваності серед населення області рішенням Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, визначено , що з 7 квітня на території Хмельницької області почнуть діяти обмеження, визначені для “червоної зони” епідемічної небезпеки. Відповідне рішення прийняте і на засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Новоушицької ОТГ. ( протокол №3 від 05.04.2021р ) . Даним рішенням на території Новоушицької селищної ради забороняється з 07.04.2021р:

1.1. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
1.2. Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, крім приймання відвідувачів у закладах, визначених у підпункті 1.4.
1.3. Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.
1.4. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;
– торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;
– провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;
– виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;
– провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом.
1.5. Приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.
1.6. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з оцінювання якості освіти.
1.7. Робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.
1.8. Діяльність ринків.
1.9. Відвідування навчально-виховних закладів незалежно від форми власності її здобувачами, крім осіб які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.
1.10. Здійснення регулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом у межах ОТГ, крім транзитних перевезень та перевезень:
– легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;
– службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;
– пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за наявності у них лабораторно підтвердженого негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 48 годин до дня поїздки.
1.11. Проведення державними та комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:
– надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
– надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
– надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
– проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.
1.12. Перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
Термін: до 18 квітня 2021 року.
Метою реалізації даних обмежень є розірвання ланцюга передачі інфекції від хворої людини , або від людини , яка вже інфікована, але ще не виражена картина хвороби, або від людини , яка є носієм вірусу, але не має жодних проявів хвороби , здоровим оточуючим.
Окрім неухильного дотримання вищезазначених обмежень наполягаю на дотриманні елементарних , але таких важливих застережливих заходів:
- Використовуйте засоби індивідуального захисту в місцях масового перебування людей, в т. ч. на вулиці. Використовуйте їх правильно : маска повинна обов’язково прикривати рот і ніс. Людина ж вдихає повітря носом - це основні ворота для інфекції;
- Обов’язково дотримуйтеся соціальної дистанції і на вулиці, і, особливо, в закритому приміщенні ( в чергах на об’єктах торгівлі , аптечних закладах чи ін., ) , щоб забруднене вірусом повітря від співрозмовника не попало в ваші дихальні шляхи;
- Дотримуйтеся правил особистої гігієни: ретельно мийте руки з милом, а за відсутності такої можливості скористуйтеся антисептичним засобом. Скористайтеся антисептиком в магазині, в банку, в відділенні поштового зв’язку та інших об’єктах , де ви опинилися, щоб не допускати поширення інфекції контактним шляхом;
- Прошу максимально утриматися від проведення масових заходів: чи то банкетів, святкувань, чи то поминальних обідів;
- Хвора людина, або контактна по домашньому вогнищі повинна дотримуватися правил самоізоляції в визначений термін.
- Якщо людство хоче вижити в даній ситуації, то повинно обмежити себе в частині своїх звичок, бажань і суворо дотримуватися розроблених лікарями рекомендацій

 

 

Заступник начальника Новоушицького
управління Держпродспоживслужби в
Хмельницькій області                                                                                                              Д.Бажан

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #