^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Проведено конференцію з середніми медичними працівниками

1407161140716214 липня 2016 року в приміщенні актового залу Новоушицької селищної ради відбулася науково-практична конференція з середніми медичними працівниками ФАП, ФП та АЗП/СМ.

На конференції слухалися такі питання :

Вивчення наказу «Про затвердження методичних рекомендацій хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу» та наказу «Про затвердження правил зберігання лікарських засобів у ЛПЗ» - провела головна медична сестра Тарадайко Т.І.

Головний лікар КУ «Новоушицький центр ПМСД» Фінагеєва Н.М. проаналізувала роботу середніх медичних працівників за результатами роботи пересувного флюорографа з виходом на кожний ФАП, а також довела до відома інформацію про цитологічне обстеження жінок району станом на 01.07.2016р. . Наталія Миколаївна звернула увагу на роботу закладів із низькими показниками цитологічного і флюорографічного обстеження та вказала фельдшерам на недостатню роботу.

Під час конференції було заслухано звіт про виконану роботу за 6 місяців 2016 року середніх медичних працівників ФП с. Іванівка, ФП с. Нова Гута, ФП с. Хребтіїв, ФАП с. Струга та ФАП с. Браїлівка. Медичні працівники доповіли про кількість цитологічного обстеження жінок, кількість пацієнтів відвіданих на дому та прийнятих амбулаторно, а також про результати туберкулінодіагностики , про обслуговування вагітних та дітей, інвалідів війни та учасників бойових дій, про проведену санітарно-освітню та профілактичну роботу серед жителів сіл. На конференцію запрошені старости сіл роботу яких було заслухано на засіданні.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #