^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Вшанували пам'ять полеглих земляків

1507164150716513 липня у другій половині дня розвідка проінформувала що із сторони Миньковець рухається величезна кількість танків. Була проявлена велика мужність і відвага Радянських воїнів артилеристів, які виконали наказ командування про затримку ворожої навали.

Ворога було зупинено на період що дозволило нашим відступаючим військам досягти міста Жмеринка, Вінниця, Могилів Подільський і формування не попали в котел. За цей подвиг воїни були нагороджені орденами і медалями, а Якову Харитоновичу Кольчаку було присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

1507166150716715 липня проведено заходи по відзначенню вищезгаданих подій оборони Нової Ушиці. В заходах взяли участь селищний голова О.Московчук, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, голова районної ради О.Проциш, голова районної організації ветеранів війни і праці В.Смішко,учасники АТО, організації та колективи району, а також запрошені генерал –майор Столяр М.Г., полковник Клочко О.І., полковник Чорний О.Ф.

Голова районної організації ветеранів війни і праці В.Смішко, селищний голова О.Московчук нагадали присутнім про перебіг подій оборони Нової Ушиці. Покладанням квітів присутні вшанували пам'ять полеглих земляків у Другій світовій війні.

Продовження заходу відбулось у музеї, де була проведена тематична зустріч з запрошеними. По закінченню голова селища О.Московчук вручив грамоти запрошеним генерал майору Столярчуку М.Г., полковнику Клочко О.І., полковнику Чорному О.Ф.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #