^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Дороги стають кращими

1807161Госпрозрахункове підприємство «Комунальник» селищної ради значну увагу приділяє ремонту сільських доріг на території об’єднаної громади. Кращими стали чимало доріг на територіях сіл колишніх Глібівської, Малостружківської, Струзької, Браїлівської, Березівської сільських рад та в інших населених пунктах.

Проведенню їх ремонту сприяють керівники агроформувань, підприємці, жителі сіл, місцеві депутати, які безпосередньо беруть участь у таких заходах.

Організація всіх робіт по благоустрою доріг проводиться під безпосереднім контролем селищного голови Олега Московчука. Значну допомогу у цьому надає депутат обласної ради, директор ТОВ «Сварог-Дністер» Анатолій Олійник. Так, відповідно до програми «Соціальна допомога на селі» транспортом господарства безкоштовно із кар’єра с. Вербка Кам’янець-Подільського району для ремонту сільських доріг вивезено понад 2,2 тис. т вапнякового відсіву. Зокрема, на дороги в селах Куча – 650 т, Іванівка – 290, Браїлівка – 310, Березівка та Шебутинці – 460 т.

У зв’язку з початком жнив завезення матеріалу для ремонту доріг нашим транспортом у селах Шебутинці та Березівка тимчасово призупинено. Після збирання врожаю доставка відсіву буде відновлена у цих та інших селах району.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #