^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

У селах об’єднаної територіальної громади відкрито майданчик швидкісного оптичного інтернету

28071612807162Днями у с.Заміхів запрацював швидкісний інтернет.

На урочистому відкритті побував заступник селищного голови Олександр Гринчук, який привітав жителів громади із втіленням цікавої інноваційної ідеї, побажав, щоб швидкий інтернет нового рівня став для сельчан сходинкою у краще життя. У заході також взяли участь начальник відділу продажів масового сегменту Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» В’ячеслав Кузьміних, начальник Новоушицького підрозділу філії Олександр Слободянюк, керівники підрозділів сусідніх районів.

Ідея підключення до інтернету виникла ще два роки тому, - каже в.о. cтарости Тетяна Танасюк, - але спільними зусиллями громад обох сіл Заміхів та Жабинці вдалося втілити її лише у цьому році. Дякуючи активним і небайдужим односельцям, протягом двох тижнів вдалося втілити мрію в реальність: оперативно зібрано потрібну суму коштів для придбання підвідного волоконно-оптичного кабелю. Завдяки працівникам Новоушицького цеху телекомунікаційних послуг «Укртелекому» роботи виконано швидко та якісно.

Зібрані кошти громади – не інвестиція. Кожен абонент отримає знижку на абонплату, - повідомив В’ячеслав Кузьміних.

Компанія «Укртелеком» підготувала приємний сюрприз для жителів Заміхова та Жабинець. Це четвертий майданчик у області і сьомий в Україні, де за новою технологією мешканці користуються послугами швидкісного оптичного інтернету.Оптиволоконний кабель прокладається безпосередньо в приватний будинок або квартиру користувача, що гарантує високу якість послуг і стабільність швидкості з’єднання.

З послугою GPON (оптичний інтернет) можна отримати доступ до всесвітньої мережі на швидкості від 20 до 100 Мбіт/с. Отже, можна насолоджуватися можливостями інтернету по-максимуму: дивитись фільми у HD-якості он-лайн, грати в он-лайн-ігри з друзями та спілкуватись з близькими у відео-чатах. Послугою GPON наразі користуються більше півтора мільйона людей по всій Україні, 400 з них – у Хмельницькій області, куди входять і абоненти Заміхова й Жабинець.

Цікаво, що такої швидкості інтернету, як у Заміхові, немає у жодному населеному пункті району.

Після цього відбулася презентація першого підключення та тестування швидкості оптичного інтернету у Заміхівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #