^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Ремонтують дороги у селищі

15081611508162Дороги – це візитна картка нашої громади, її життєдайні артерії, які повинні бути завжди в доброму стані. Тому ключовим пріоритетом керівництва об’єднаної територіальної громади є саме дороги.

Цьогоріч у об'єднаній територіальній громаді заплановано максимально поремонтувати дороги місцевого значення та комунальні, які, на жаль, знаходяться не у найкращому стані. Адже через хронічне недофінансування багато років ремонт доріг здійснювався далеко не в повному обсязі, а подекуди його і взагалі не було. Втім, на сьогодні владі вдалось знайти вихід з такого, здавалося б, безвихідного становища. Прийнято Програму будівництва, ремонту та утримання доріг комунальної власності об’єднаної територіальної громади на 2016 рік, на яку передбачено відповідне фінансування з місцевого бюджету.

Як розповів заступник селищного голови О.Гринчук, до селищної ради звернулися із Служби автомобільних доріг з пропозицією співфінансування ремонтних робіт. Відповідно до цього прийняли Програму розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території об’єднаної територіальної громади. Таким чином на ремонт доріг у селищі максимально залучили техніку та бригаду райавтодору.

Наразі дорожники активно взялися за поточний ямковий ремонт: оновлено асфальтне покриття вулицьШевченка, Франка, Грушевського, Заводську, яке перебувало у суцільних вибоїнах, що дало змогу значно полегшити рух автотранспорту по даних відрізках шляху. Нині роботи з оновлення дорожнього покриття тривають на вулиці Гагаріна.

На черзі ремонт вулиці Ветеринарної та провулку Заводського.

Отож, є реальні сподівання на те, що й ряд інших автодоріг об'єднаної територіальної громади завдяки співпраці органів місцевого самоврядування та Служби автомобільних доріг будуть відремонтовані і стануть більш зручнішими і безпечнішими в експлуатації.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #