^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Дорогі першокласники, учні і студенти, шановні вчителі та батьки!

denZnanЩиро вітаю вас зі святом 1 Вересня – Днем знань! День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього розпочинається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. 1 вересня – це мить, що живе у пам’яті кожної людини.

Особливим і визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше переступлять шкільний поріг. Важливим він буде для одинадцятикласників – їм доведеться робити професійний вибір. В урочистий день Першовересня бажаю усім школярам, студентам на шляху до знань підкорити нові вершини, зустріти добрих і надійних друзів, досягти омріяної мети.

Шановні батьки, щиро вітаю і вас зі святом 1-го вересня! Сьогодні ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови незалежної держави.

З нагоди свята прийміть найщиріші побажання та безмежну вдячність, шановні вчителі та викладачі, за невтомну працю, тепло сердець, терпіння і сумлінність у виконанні такої високої місії, як виховання підростаючого покоління.

Нехай для кожного новому навчальному році знайдуться свої досягнення й перемоги, здобутки й злети і хай менше буде розчарувань та смутку.

Селищний голова                         Олег Московчук.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #