^На початок

контакти

зверн громад і петиц

культ туризм відпоч

інвест пропоз

Освіта

Соц захист

Медицина

Цивіл зах

Громад бюджет

Місц подат і збор

Комунальні підпри заклади один рядок

Комунал послуги

Комун майно

земля

місц орг держ вл

доступ до публ інф

transport

колект договори

виборча комісія

корисн посиланн

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Засідання сесії 25.11.2021

  Відбулося пленарне засідання ХІХ сесії Новоушицької селищної ради VIII скликання. На розгляд було винесено 65 питання.
  Радою було прийнято рішення про затвердження Програми будівництва, ремонту та утримання комунальних доріг Новоушицької селищної територіальної громади на 2022 рік, Комплексної цільової програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою території Новоушицької селищної територіальної громади на 2022 рік. Внесено зміни до Програми економічного та соціального розвитку Новоушицької територіальної громади на 2021-2022 роки.
  Рішенням ради було затверджено проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною виду цільового призначення. Затвердили проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок під громадські пасовища. Також було прийнято рішення про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та у власність. Були прийняті рішення про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
  На засіданні було прийнято рішення про внесення змін до бюджету Новоушицької селищної територіальної громади на 2021 рік.
  З детальним переліком питань, прийнятими рішеннями та результатами голосувань можна ознайомитися на сайті громади у розділі "Рішення ради".

DSCN4277 DSCN4233

Copyright © 2016-2021. Новоушицька селищна територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #