^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

22 вересня – День партизанської слави

2209163Щорічно 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави, який покликаний висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни боролися за свободу і мир в глибокому тилу.
    Це - державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти нацистських окупантів.
    Коли нацистська Німеччина розпочала Другу світову війну, однією з найважливіших складових боротьби з загарбниками був партизанський рух. Партизани нерідко працювали в оточенні ворожих військ, при цьому не шкодуючи власного життя і не знаючи страху. Патріоти-підпільники із знанням справи вели нещадну боротьбу з окупантом, підтримуючи регулярну армію.
    День партизанської слави України - лише мала частина того, що може зробити сучасне покоління для людей, які колись належали до партизанських загонів.
    На сьогодні в районі проживає троє ветеранів-учасників підпільно-партизанського руху: Приведа Ольга Семенівна, Колос Павло Герасимович (смт Нова Ушиця) та Куліковська Євгена Опанасівна (с.Маціорськ).
    Перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур та заступник селищного голови В.Кокарєв привітали партизанів із цим пам’ятним днем.
    Посадовці подякували за мужність і героїзм, виявлені в боротьбі з ворогом та побажали міцного здоров’я і довгих років життя. Ветеранам вручили квіти та подарунки.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #