^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

З турботою та підтримкою - до людей похилого віку

3009167300916830 вересня Вільховецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів приймав особливо багато гостей. З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку до його мешканців завітали голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, голова райради О.Проциш, Новоушицький селищний голова О.Московчук, помічник народного депутата України В.Мельниченка С.Тимчук, директор ТОВ «Сварог-Дністер» А.Олійник. До вітань долучились представники ТОВ "Агробізнес", підприємства «Кусто-Агро».

Як годиться, гості приїхали з дарунками: хлібом та хлібобулочними виробами, молочними продуктами, борошном та крупами, солодощами та речами першої необхідності.

Керівники оглянули територію закладу, ознайомилися із соціально-побутовими умовами проживання ветеранів на інвалідів. Вони забезпечені продуктами харчування та необхідними медикаментами. У кімнатах та приміщенні зроблений ремонт, є необхідні меблі та інвалідні візки. На території є підсобне приміщення під склади, гараж, криниця; облаштовані пральня та ванна кімната. Всього в інтернаті працює 16 працівників. Як зазначив директор А.Христін, єдиною проблемою залишається недостатня наповненість місць. Наразі в інтернаті проживає 24 громадяни похилого віку, є можливість розмістити ще 16 осіб.

Слова вдячності звучали і від самих пенсіонерів, вони були зворушені турботою та увагою до себе. Розповідали посадовцям про життя в інтернаті та, незважаючи на поважний вік, співали пісні під акомпанемент баяну та музичний супровід.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #