^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Свята і праведна дорога освітян

30091633009164День вчителя - не просто професійне свято педагогічних працівників, це безмірна вдячність, данина і особлива шана нелегкій та непростій праці вчителів, викладачів, вихователів, які щоденно й самовіддано плекають наше майбутнє. Саме на них лежить левова частина відповідальності за те, якою буде наша країна. Тому й урочистості для працівників освітніх закладів району та ветеранів педагогічної праці минулої п’ятниці у будинку культури і мистецтв були особливі – й піднесено врочисто-офіційні, і по-домашньому теплі та зворушливо-святкові.

У будинку культури і мистецтв педагогічні працівники усіх загальноосвітніх шкіл і дошкільних навчальних закладів об’єднаної територіальної громади, району, Новоушицького коледжу ПДАТУ, Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів, ветерани освітянської ниви приймали вітання селищного голови О.В.Московчука, голів райдержадміністрації Ю.С.Танасійчука та районної ради О.Д.Проциша, начальників відділів освіти, молоді та спорту селищної ради та райдержадміністрації М.М.Власової і Т.М.Бурдельної, голови райкому профспілки працівників освіти і науки Ю.М.Шевчука. Найкращим вручили грамоти та відзнаки обласної ради, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, районної та селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту селищної ради та райдержадміністрації.

Вітання від народного депутата В.В.Мельниченка передав його помічник-консультант С.А.Тимчук, вручивши працівникам освіти грамоти та грошові винагороди.

3009165Урочисту частину продовжив святковий концерт. День учителя найчастіше асоціюється з квітами, подарунками, скороченими уроками і, звичайно, вітальним концертом. Але зазвичай сценарій для таких концертів щороку повторюється. Діти виходять на сцену, танцюють, співають, загалом, показують свої таланти. А вчителі в цей час просто дивляться і аплодують. Проте цього разу вони все-таки відчули себе особливими. Бо зі сцени та з екрану до них зверталися їхні діти – вчительські. Своїм мамам, батькам вони дарували пісні, танці, гуморески, вокально-хореографічні композиції, а допомагали їм у цьому гуртківці будинків дитячої творчості та культури і мистецтв, студенти, учні загальноосвітніх шкіл краю.

Апофеозом заходу став виступ учителів – дітей педагогів навчальних закладів Новоушиччини.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #