^На початок

контакти

зверн громад і петиц

культ туризм відпоч

інвест пропоз

Освіта

Соц захист

Медицина

Цивіл зах

Громад бюджет

Місц подат і збор

Комунальні підпри заклади один рядок

Комунал послуги

Комун майно

земля

місц орг держ вл

доступ до публ інф

transport

колект договори

виборча комісія

корисн посиланн

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Семінар-навчання про систему надання й отримання субсидій та соціальний захист населення

061016106101626 жовтня управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведено семінар-навчання з уповноваженими особами сільських і селищної рад, які відповідають за соціальний захист населення про систему надання й отримання субсидій та соціальний захист населення.

У нараді прийняли участь заступник голови райдержадміністрації П.Мазур, голова районної ради О.Проциш, селищний голова О.Московчук, депутати районної ради, сільські голови, представники організацій, які надають житлово-комунальні послуги та особи, які відповідають за організацію роботи з питань соціального захисту населення в апаратах сільських, селищної рад.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації В.Гарбуз, відкриваючи семінар, проінформував про особливості організації роботи з уповноваженими особами сільських і селищної рад, які відповідають за соціальний захист населення.

Начальник відділу грошових виплат та компенсацій С.Береговий надав інформацію про призначення субсидій на тверде паливо та скраплений газ у 2016-2017 рр та ознайомив із основними змінами до законодавства з питань призначення субсидій.

Copyright © 2016-2021. Новоушицька селищна територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #