^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Підсумки роботи Новоушицького відділення поліції за 9 місяців поточного року

  071016 7 жовтня голова районної ради О.Проциш, заступник голови райдержадміністрації В.Бакулей,  заступник голови ОТГ В.Кокарєв, начальник Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури В.Гурняк взяли участь у підведенні підсумків оперативно-службової діяльності за 9 місяців поточного року Новоушицького відділення поліції Дунаєвецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.
    Перед запрошеними та особовим складом виступив начальник Новоушицького відділення поліції А.Островський.
    Він зазначив, що за 9 місяців 2016 року до чергової частини Новоушицького відділення поліції надійшло 1825 заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші дії, з яких 270 занесено до єдиного реєстру досудового розслідування, з них – 1055 розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян», складено 59 протоколів про адмінправопорушення. У порівнянні з відповідним періодом минулого року, кількість заяв і повідомлень збільшилась.
    У зв’язку із реформуванням національної поліції та некомплектом особового складу відділення, збільшилась кількість тілесних ушкоджень і майнових злочинів, незаконних володінь транспортними засобами, допущено вчинення фактів хуліганства.
    За звітний період скоєно 140 кримінальних правопорушень, рівень злочинності на 10 тис. населення складає 45,5%, тяжких та особливо тяжких – 64, рівень злочинності – 21,1%.
    Що стосується роботи сектору превенції, то наразі район розподілено на три дільниці, роботу виконує 3 дільничних інспектори. За звітний період службою дільничних інспекторів було розкрито 25 кримінальних правопорушень, було допущено вчинення 4 тяжких та особливо тяжких правопорушень відносно осіб похилого віку, вчинення 22 злочинів особами, які раніше притягались до кримінальної відповідальності.
    Потребує покращення робота пов’язана із виявленням операцій з металобрухтом, збутом самогону та тютюнових виробів неповнолітнім, вживання наркотичних засобів.
    Проводиться патрулювання доріг, таким чином стабілізовано вчинення дорожньо-транспортних пригод на території району.
    Проводиться робота з попередження вчинення правопорушень неповнолітніми, на обліку перебуває 3 неповнолітніх.
    У цілому роботу відділення поліції А.Островський оцінив як позитивну. На завершення звітної наради, представники влади району наголосили на посиленні співпраці працівників поліції з громадськістю, депутатами районної та селищної рад.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #