^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Оглянули об’єкти

1210161Голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук і селищного голови О.Московчука здійснили огляд об’єктів об’єднаної територіальної громади, на яких наразі проходять капітальні ремонти.

Насамперед посадовці ознайомилися із новопрокладеним тротуаром по вул. Гагаріна у напрямку до хлібозаводу. Частину тротуару вже настелено. Наразі роботи ще тривають. Підрядник, а також відповідальний за проведення робіт обіцяє, що при сприятливих погодних умовах об’єкт буде зданий у стислі терміни та обіцяють, що жителі відтепер матимуть хороший та якісний тротуар. Роботи фінансуються за кошти місцевого бюджету.

Наступний об’єкт - фізкультурно-оздоровчий комплекс у селищі. Тут згідно з проектно-кошторисною документацією проводиться капітальний ремонт. Уже замінено металеве перекриття проржавілих ділянок крівлі, після цього її утеплять і приступлять до заміни вікон, настеляння підлоги.

У Кучанському дошкільному навчальному закладі ремонтні роботи теж у розпалі. В груповій кімнаті утеплено та залито підлогу. На черзі — облаштування санвузлів, коридору, заміна вікон та дверей.

Наступним об’єктом була Струзька ЗОШ І-ІІІст. Згідно з проектом тут встановлять сучасну модульну котельню, замінять опалювальну систему. Наразі демонтовано старі труби й радіатори і встановлюються нові. Проект реалізують за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

 

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #