^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Ділимось досвідом об’єднання

1811161181116218 листопада Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада приймала делегацію представників Чернівецької області з метою обміну досвідом щодо територіального об’єднання громад та передачі повноважень на місця.

Участь у заході взяли т.в.о. заступник голови облдержадміністрації Валерій Олійник, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації  Ігор Богатирець, регіональний координатор Центру розвитку місцевого самоврядування в Хмельницькій області Сергій Яцковський, голова райдержадміністрації Юрій Танасійчук, голова районної ради Олександр Проциш, селищний голова Олег Московчук, в.о. старост.

1811163Селищний голова Олег Московчук презентував перші результати діяльності громади. На розвиток громади із державного бюджету виділено 22,8 млн. грн., з них освоєно 12,2 млн. грн. Кошти були спрямовані на розвиток закладів соціально-культурної сфери, покращення якості комунальних послуг, покращення якості дорожньої інфраструктури, благоустрою (освітлення вулиць, обрізка дерев, встановлення сміттєвих урн тощо), на роботу із вразливими верствами населення, на підтримку медицини, освіти, культури, спорту.

Переглянути презентацію (частина1, частина2, частина3, частина4, частина5, частина6)

Презентація продовжилась демонстрацією комунальної техніки у кількості 7 одиниць, придбаної КП «Комунальник» та ГП «Водоканал» за кошти субвенції та відремонтованої техніки за власні ресурси.

Як зазначив Олег Московчук, комунальна техніка району об’єднана в одній комунальній установі. Таким чином, до об’єднання було 11 одиниць техніки, після об’єднання – 31, відповідно збільшилась і кількість робочих місць. Придбано екскаватор (1,9 млн. грн.), спецавтомобіль для обслуговування водопровідно-каналізаційної мережі (818 тис.грн.), контейнеровоз для вивозу сміття (1,2 млн. грн.), здійснюється придбання гідропідйомника.

Після цього делегація відвідала Струзьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, в якій проводяться капітальний ремонт системи опалення та влаштування теплогенераторної (за кошти субвенцій на розвиток інфраструктури та соціально-економічний розвиток) та побувала у фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт Нова Ушиця, де наразі завершується капітальний ремонт.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #