^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Спільно ремонтуємо дороги

251116Про те, що шляхи наших населених пунктів, особливо сільських, потребують ремонту годі й говорити. Однак і вартість таких робіт захмарна – коли в державному бюджеті знайти таку суму не можливо, то що вже говорити про нашу, місцеву, казну. Благо є, ще на світі люди, котрим не байдуже доля простих селян. Такими виявилась команда організації «За конкретні справи».

Народний депутат України Олександр Герега – родом із Хмельниччини. Тож досягнувши у своєму житті чимало – не залишається осторонь проблем і земляків. Спочатку працював лише на території свого виборчого округу (Городоцький, Дунаєвецький, Чемировецький та Ярмолинецький райони), а віднедавна став працювати і на території нашого Новоушицького краю.

Завдяки спільній співпраці з Новоушицькою територіальною громадою ми зуміли відремонтувати дороги сіл Новоушицького району. А це вивіз 3123 тон посипкового матеріалу та грейдерування доріг комунального та місцевого значення. Сам щебінь оплатили з місцевого бюджету, а от на транспорт на його реалізацію кошти знайти не так просто. Тут нам на допомогу прийшла організація «За конкретні справи», лідер якої Олександр Володимирович Герега. Тепер наші люди можуть у будь яку погоду спокійно дістатися додому. А отже знатимуть, що на Хмельниччині є люди, котрі дбають про рідний край, та людей які тут живуть та працюють.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #