^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

До Дня місцевого самоврядування

07121610712162До Дня місцевого самоврядування в адміністративному приміщенні районної ради та райдержадміністрації відбулись урочисті збори.У залі засідань зібралися люди, які за покликанням відстоюють інтереси громадян: депутати рад усіх рівнів, сільські, селищний голови, працівники виконавчого апарату районної ради та виконавчих комітетів селищної, сільських рад, ветерани органів місцевого самоврядування.

Привітали присутніх голова районної ради О.Проциш, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, селищний голова О.Московчук. У своїх виступах вони відзначали роль місцевого самоврядування у соціально-економічному розвитку територіальних громад району, дякували депутатам усіх рівнів за роботу на благо рідного краю.

Грамотами та подяками було нагороджено кращих представників місцевого самоврядування району. Крім того, подякою Прем’єр-міністра України за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування було нагороджено селищного голову О.Московчука.

Долучився до привітань помічник народного депутата України В.Мельниченка С.Тимчук. Він також вручив подяки та грошові нагороди кращим представникам галузі. Депутат обласної ради В.Гладій також вручила селищній раді подарунок: пам’ятний альбом «Майдан 2013-2014». Депутат обласної А.Олійник також долучився до вітань і вручив громадам сіл сертифікати на суми 5,10 і 15 тис.грн.0712163

 

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #