^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

1412162141216314 грудня, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, у Новоушицькому будинку культури і мистецтв відбулись урочисті заходи. У малому залі зібрались учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Висловити їм подяку за мужність і самопожертву прийшли голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, селищний голова О.Московчук, керуючий справами апарату районної ради В.Зваричук.

Ліквідаторів було відзначено подяками районної ради і райдержадміністрації, селищної ради. Народний депутат України В.Мельниченко також передав подяки та цінні подарунки.

14121651412164З вітальним словом виступив і голова районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз. Чорнобиль. Україна». Він вручив ювілейні медалі «За громадянський обов’язок» ліквідаторам: Л.Микитенко, В.Демченку, Л.Боднарук, П.Розлучному та іншим.

Вокальний ансамбль дитячої музичної школи «Мелодія», аматори Новоушицького будинку культури і мистецтв, ансамбль баяністів дитячої музичної школи, вокальний гурт «Доля» подарували присутнім гарний настрій.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих героїв, які пожертвували собою у боротьбі з підступним атомом. Від учасників зустрічі до пам’ятника учасникам Чорнобильської трагедії, було покладено квіти.

1412166

1412167

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #