^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Т.в.о. заступника голови – керівник апарату облдержадміністрації Юрій Бирка провів виїзний прийом громадян у Новій Ушиці

200117152001171620 січня із робочим візитом у Нову Ушицю завітав т.в.о. заступника голови – керівник апарату облдержадміністрації Ю.Бирка. Посадовець прибув, щоб провести виїзний прийом громадян та поспілкуватися із жителями району про наболілі проблеми.

Першою на прийом до посадовця прийшла пенсіонерка із селища. Жінка просила виділити матеріальну допомогу на дороговартісне лікування для свого чоловіка.

Жителі вул. Козацької (колишня вул. Щорса), що в Новій Ушиці та частини с. Браїлівка звернулися з проблемою нестабільної роботи електромережі. Т.в.о. заступника голови – керівник апарату облдержадміністрації Ю.Бирка особисто поспілкувався у телефонному режимі із начальником Новоушицького РЕМу І.Михайлицею та пообіцяв посприяти у вирішенні питання. Крім того, заявники звернулися і щодо ремонту проблемної ділянки дороги у с.Браїлівка.

Інші звернення стосувалися соціального захисту та призначення соціальної допомоги та виділення матеріальної допомоги на лікування. На кожне звернення були надані роз’яснення.

Після завершення прийому Ю.Бирка відвідав відвідав Заміхівську ЗОШ І-ІІІ ст. Навчальний заклад нещодавно поповнився десятьма сучасними, новими комп'ютерами, на які встановлено також спеціальне програмне забезпечення з освітнім напрямком. Допомога надійшла відповідно до угоди між урядами України та Китайської народної республіки.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #