^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Велична різдвяна коляда

2001171120011712Заключний концерт фестивалю колядок та щедрівок «Різдвяний передзвін» об’єднаної територіальної громади, який приносить багато щасливих, радісних і надзвичайно приємних миттєвостей, відбувся 20 січня на центральній площі селища, біля ялинки. Фото

2001172200117427 аматорських колективів сіл та селища об’єднаної територіальної громади радували глядачів не лише старовинними та новими обрядовими піснями, а й милували зір колоритним убранням. Естетичну насолоду дарувало яскраве розмаїття українських костюмів. Величаво звучала коляда, наче гімн незнищенному духу українському, в якому живуть віра, надія та всеперемагаюча любов. Обрядові пісні щиро линули зі сцени, торкалися найпотаємніших струн серця, сколихнувши щемливим трепетом глибину душі. Саме колядки та щедрівки у виконанні самодіяльних талантів, а також їхні святкові віншування допомогли по-новому усвідомити та відкрити для себе велич свят. Бо це - мир і спокій кожної родини, це – яскрава зоря, котра осяватиме наш шлях у майбутньому, це – голос предків, який щороку традиційно оживає і відроджується у наших звичаях.

Із віншуваннями та колядою вітали новоушичан сусіди із Дунаєвецької об’єднаної територіальної громади на чолі з міським головою Веліною Заяць.

На завершення фестивалю селищний голова О.Московчук привітав присутніх і самодіяльні колективи, подякував за участь та вручив дипломи і грошові винагороди.

20011713

20011714

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #