^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

У службі порятунку підсумували роботу

020217102021722 лютого у Новоушицькому районному секторі Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій підвели підсумки своєї діяльності за 2016 рік. 

У нараді взяли участь селищний голова О.Московчук, заступник голови райдержадміністрації В.Бакулей.

Як на Хмельниччині реагують на надзвичайні ситуації доповів заступник начальника Головного управління ДСНС України в області П.Сибіга. з його слів стало відомо, що протягом звітного періоду на території області сталося 4 надзвичайні ситуації. Рятувальники Хмельниччини здійснили 28914 виїздів. За участю пожежно-рятувальних підрозділів ліквідовано 1062 пожежі та врятовано 915 будівель, 465 людей. Управління виконує і піротехнічні роботи. У 2016 році сапери 337 разів виїжджали на вилучення, транспортування та знищення вибухонебезпечних предметів та боєприпасів. 

Крім цього, управління відповідає і за переселенців зі Сходу, яких на Хмельниччині 6930, з яких 1750 – діти, всього 3842 сім'ї, які практично всі забезпечені житлом.

Про підсумки оперативно-службової діяльності районного сектору ГУ ДСНС інформував М.Гринчук. Так, у 2016 році на території району сталася 1 надзвичайна ситуація – африканська чума свиней. Як відомо, спалах чуми було успішно ліквідовано. У минулому році було зареєстровано 29 пожеж, збитки від яких склали 371 тис. грн., основна причина пожеж – необережне поводження з вогнем. Проведено 234 планових перевірки стану пожежної безпеки об’єктів.

На території району створено 35 добровільних пожежних дружини (ДПД), до складу яких входять 135 осіб, на озброєнні яких є 1 пожежний автомобіль. Функціонує 6 пожежних команд, фінансування яких здійснюється за рахунок об’єднаної територіальної громади і сільських рад.

О. Московчук, селищний голова, подякував за плідну роботу сектору, пообіцяв стабільну підтримку і фінансування.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #