^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

15 лютого – День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

20100215312514048Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів -  «афганців»!  Шановні учасники бойових дій на території інших держав! 

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів – інтернаціоналістів, кому довелося воювати в чужих країнах.

            Сини України завжди чесно і мужньо виконували свій військовий обов’язок. Ми шануємо їхній героїзм і звитягу. Ми захоплюємося найкращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь  всі «гарячі точки», не посоромивши своєї честі та гідності.    

            Героїзм та самопожертву вони проявляли під час виконання військового обов'язку в повоєнні роки на території понад двадцяти держав: Північній Кореї, В’єтнамі, Кубі, Чехословаччині, Угорщині, на острові Даманському, Афганістані, Іраці та на території інших держав. 

           За роки незалежності бійці Української армії захищали і захищають мир, вільне та спокійне життя людей у багатьох країнах світу: в  Анголі, Боснії та Герцеговині, Лівані, Косово, Молдові, Грузії, Таджикистані, Хорватії, Іраці, Ліберії,  не посоромивши своєї честі та гідності.

Нажаль часто їх добра воля закінчувалася трагічно для рідних та близьких і захисники демократичних цінностей поверталися на Батьківщину в цинковій труні.  

Сьогодні ми схиляємо голови перед тими синами і дочками України, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок в Афганістані , вклоняємося їхній мужності.

Для Українського народу, воїнів Збройних Сил України духовні цінності учасників бойових дій, їхній досвід мають величезне значення.  

          Зразки свідомого виконання обов’язків, які демонстрували наші співвітчизники, відіграють неоціненну роль у вихованні нинішнього покоління воїнів, формуванні у них мотивації до сумлінного виконання військового обов’язку та захисту рідної Вітчизни.

           Важливо, що, зберігаючи бойове братерство, ветерани передають досвід молодим воїнам Збройних Сил України та підтримують матерів, вдів і дітей полеглих побратимів.

            Сьогодні вони всі, як один, приймають дієву  участь в бойових операціях на Південному Сході України,  захищаючи рідну землю  від Російського агресора,  сепаратистів та найманців-бойовиків.

Висловлюю шану й подяку всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі.

Зичу всім міцного здоров'я, миру, щастя й добра.

З повагою селищний голова                             Олег Московчук

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #