^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

30 років на захисті ветеранів війни і праці

1602173160217416 лютого Новоушицька районна організація ветеранів війни і праця відзначає 30-ту річницю від початку створення. З цієї нагоди в адміністративному приміщенні районної ради та райдержадміністрації відбувся урочистий пленум.

Участь у роботі пленуму взяли голови первинних ветеранських організацій, представники обласної ради ветеранів, запрошені представники влади: голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, голова районної ради О.Проциш, селищний голова О.Московчук, сільські голови, т.в.о. старост.

Урочистому пленуму передувала конструктивна бесіда із керівництвом району, керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, які опікуються людьми поважного віку.

Ветерани порушували багато проблем, які стосуються не лише їх життєдіяльності, а й села чи селища, у якому вони проживають. Серед порушених питань – робота стаціонарних телефонів у селах району, ремонт проблемних ділянок доріг, забезпечення фельдшерських пунктів медикаментами, зниження закупівельних цін на молоко, заміни електроопор, надбавок до пенсії дітям війни, оплати комунальних послуг тощо.

Перед тим, як розпочати засідання пленуму, присутні вшанували хвилиною мовчання тих членів організації, які пішли з життя та загиблих в роки Другої світової війни та в бойових діях на сході України.

На початку створення, 1987 року, ветеранська організація нараховувала 13 тис. осіб, а сьогодні – близько 8 тис.

Голова районної організації ветеранів війни і праці В.Смішко виступив із доповіддю про діяльність організації протягом 30 років, яка була спрямована на досягнення основних статутних цілей: усестороннього захисту ветеранства, відстоювання прав військових, виховання молоді в дусі патріотизму, зміцнення всіх ветеранських структур, як головного інструменту у вирішенні важливих питань.

В.Смішко відзначив найбільш активних діячів та дав аналіз проведеній роботі. Незважаючи на поважний вік, ветерани брали і продовжують брати активну участь у громадському житті району, займаються волонтерством, збереженням пам’ятників, обелісків, могил загиблих у роки Другої світової війни, опікуються і допомагають дітям війни, співпрацюють з Хмельницьким госпіталем інвалідів війни, органами місцевої влади.

Привітали учасників пленуму із річницею і керівники району, помічник народного депутата України В.Мельниченка С.Тимчук та депутат обласної ради А.Олійник вручили грошові нагороди.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, участь в патріотичному вихованні молоді, вагомий особистий внесок у захист соціальних прав ветеранів та з нагоди 30-річчя від створення районної організації ветеранів головам первинних ветеранських організацій та активним її членам було вручено грамоти і подяки з подарунками. Голову районної організації ветеранів війни і праці В.Смішка нагороджено почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації.

Засідання завершилось на приємній ноті – виступі вокального гурту ветеранів війни та праці «Доля».

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #