^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Виїзний прийом

22 лютого відбувся виїзний прийом селищного голови Московчука О. В. в селах Пилипківці та Заборознівці. Разом з ним на прийомі були директор територіального центру Ковбасюк Д.В. та в.о. старости Лисак М.О.

В Пилипківцях звернулися з такими питаннями: складна ситуація з дорогами, відновлення роботи стаціонарного телефону в поштовому відділенні, проблеми із користуванням пільгами та оформленням субсидій, низькі закупівельні ціни на молоко. Громадяни просили посприяти і в проведенні Інтернету в селі. Більш детально зупинилися на обговоренні з селищним головою ремонту клубу та проведенні вуличного освітлення.

У Заборознівцях говорили про проблеми з крівлею місцевого клубу, продовження маршруту автобуса та, знову ж таки, стан доріг і проведення вуличного освітлення. Також селяни поскаржилися на незаконну обробку паїв, а також підпільний продаж алкогольних напоїв.

В обох селах говорили про відкриття аптеки. Директор територіального центру Ковбасюк Д. В. повідомив громадам сіл про діючу соляну кімнату, яка корисна людям із проблемами дихальних шляхів. Наголосив і на проблемі неблагополучних сімей, аби вони не залишалися осторонь уваги громади.

Кожне звернення взято на контроль, на певні питання дали роз’яснення на місці. Після розмови з селянами голова об’єднаної територіальної громади оглянув умови в дитсадку, поштовому відділенні та Пилипковецькій школі, поспілкувався із працівниками.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #