^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

31 річниця Чорнобильської катастрофи

2604171260417226 квітня новоушичани зібрались біля пам’ятного знака учасникам Чорнобильської трагедії, щоб вшанувати пам'ять великої кількості людей, які вчинили героїчний подвиг – пішли на боротьбу з невидимим ворогом. Минає 31 рік з дня найжахливішої в історії багатьох народів аварії на Чорнобильській АЕС. 

Відзначити цю скорботну подію на площі біля пожежної частини зібрались герої-ліквідатори, керівники органів влади, представники трудових колективів установ та організацій, учні шкіл та студентська молодь, мешканці селища.

Зі словами вдячності та глибокої поваги за мужність і самопожертву, проявлені у важкий для нашої країни і, без перебільшення для всього людства, час виступили селищний голова О.Московчук, перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур, помічник народного депутата України В.Мельниченка С.Тимчук. Вони вручили ліквідаторам подяки, подарунки та грошові нагороди.

Закликав молоде покоління берегти пам'ять і не допускати у майбутньому подібних трагедій голова районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» В.Семенюк, який молодим пожежником ліквідовував аварію на ЧАЕС.

Під звуки поминальної сирени, учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув  та поклали живі квіти та траурні вінки до пам’ятника. 

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #