^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Розпочались військово-польові збори учнів 11 класів

27041712704172Сьогодні розпочались дводенні військово-польові збори учнів 11 класів. Ці збори завершують вивчення предмета "Захист Вітчизни" та сприяють виробленню практичних навичок у юнаків та дівчат з медико-санітарної, стройової та інших видів підготовки.

У зборах взяли участь 40 учнів 11 класів усіх навчальних закладів ІІІ ступенів об’єднаної територіальної громади та Зеленокуриловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Табір розгорнувся на схилах Дністра поблизу с.Рудківці. Учнів розподілили на 4 відділення, вони вивчали та удосконалювали свої вміння із трьох видів занять: стройової, фізичної і вогневої підготовки. Варто відзначити, що юнаки дуже відповідально поставились до виконання усіх завдань і показали хороші результати із розбору і збору автомата, кидання гранати та виконання фізичних вправ.

Завітали до табору і перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур та селищний голова О.Московчук. Посадовці привітали юнаків із проходженням першого армійського іспиту та побажали, щоб отриманий досвід став певним щаблем у підготовці до дорослого життя.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #