^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Герої не вмирають… Перейменування вулиці на честь загиблого героя Олександра Дзюбелюка

28041732804179Надзвичайно скорботна і водночас урочиста подія зібрала сьогодні новоушичан на колишній вулиці Лісній, що в с.Каскада. У будинку на цій вулиці проживав старший лейтенант Могилів-Подільського прикордонного загону Олександр Дзюбелюк. Хлопець загинув 27 липня 2014 року внаслідок масованого артилерійського обстрілу поблизу пропускного пункту «Довжанський», що на кордоні з Росією.

У пам’ятному заході взяли участь сім’я та рідні загиблого, керівники та організацій, студенти Новоушицького коледжу ПДАТУ, у якому навчався Олександр, небайдужі жителі селища.

Прибули також генерал-майор О.Шинкарук, ректор національної академії державної прикордонної служби ім. Богдана Хмельницького та курсанти академії, бойові побратими О.Дзюбелюка – офіцерський склад Могилів-Подільського прикордонного загону.

Батьки Микола Васильович та Антоніна Володимирівна приймали від них подяку за гідне виховання сина, його мужність, героїзм та готовність віддати своє життя за Україну. Проте неможливо віднайти слів, які б могли втішити батьківське серце.

Ще з дитинства О.Дзюбелюк любив писати вірші. Посмертно вийшла його збірка «Моє життя – свобода руху, землею рідною іти». Сьогодні вірші героя ожили в устах студентів коледжу та курсантів.

Право відкрити адресну табличку надали бойовим побратимам Олександра – прапорщику С.Лавренчуку та сержанту О.Шевчуку.

Завершився захід духовним гімном України «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни» у виконанні військового духового оркестру.

2804171

2804172

2804175

2804176

2804177

2804178

 

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #