^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Староста ОТГ – лідер громади

050517105051724 -5 травня 2017 року на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулося навчання старост об’єднаних територіальних громад, що проходило в рамках проекту «Староста об’єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення», який реалізується Хмельницький центром ППК спільно з Хмельницькою обласною державною адміністрацією та Хмельницькою обласною радою за сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Із початком добровільного об'єднання територіальних громад у системі місцевого самоврядування України було вперше запроваджено інститут старост.

Старости - це лідери, яким громада села висловила свою довіру та підтримку. Це нова посадова особа місцевого самоврядування, нова інституція, створена для того, щоб інтереси всіх жителів сіл в об’єднаних територіальних громадах були належним чином представлені, щоб соціальні, побутові та інші потреби мешканців села були задоволені.

В Україні перші вибори старост стартували 17 січня 2016 року. Більше 100 старост уже приступили до роботи. Їхня історія розпочалася… Вибори старост нашої ОТГ ще попереду.

А сьогодні 7 представників територіальних громад Новоушицької селищної ОТГ, які тимчасово виконують обов'язки старости отримали сертифікати про участь в даному семінарі.

За результатами семінару слухачі поглибили знання з основ нормативно-правового регулювання діяльності об’єднаних територіальних громад та діяльності громадських, волонтерських організацій, об’єднань, політичних партій; дізнались про організаційно-правові засади діяльності старости в об’єднаних територіальних громадах; розглянули інструменти розвитку ОТГ в умовах децентралізації влади; удосконалили вміння використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в повсякденній роботі; ознайомилися із можливостями залучення коштів за рахунок грантової діяльності територіальних громад та з основами написання проектних заявок; розглянули питання зв’язків з громадськістю у кризових і конфліктних ситуаціях, запобігання виникненню конфліктів; цікаво провели час на тренінгу «Добре врядування та лідерство на місцевому рівні».

Впродовж занять слухачі брали активну участь в обговоренні всіх питань, висловлювали своє бачення, ділились практичним досвідом.

По завершенні семінару слухачі отримали сертифікати, друковані матеріали та інформаційні добірки на електронних носіях.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #