^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова

Інформація

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Майбутнє твориться сьогодні

0106171001061711Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Це не тільки веселе свято для дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати їх права.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Новоушицькому будинку культури і мистецтв відбулося свято талантів «Майбутнє твориться сьогодні».

На святі відзначили учнів, які протягом 2016-2017 навчального року гідно представили свій громаду на обласних предметних олімпіадах, всеукраїнських та обласних конкурсах.

01061780106179Захід розпочався бойовим гопаком у виконанні танцювального колективу «Козаченьки» Струзької ЗОШ І-ІІІ ступенів, які, крім запального танцю, показали елементи календарно-обрядових ігор українського народу.

Студія сучасного танцю «Дежавю» - переможці ІІІ всеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтва «Музичний олімп» показали свої таланти у різножанрових танцях.

Не залишила нікого байдужими і гра на бандурі вихованки дитячої музичної школи, переможниці двох всеукраїнських конкурсів.

Дуже талановиті діти декламували власні поезії, співали, танцювали і дарували присутнім гарний настрій…

Нагородження грамотами та подарунками відбулось у 5 номінаціях: «Наукова та науково-дослідна діяльність», «Науково-технічна та художньо-естетична діяльність», «Спортивна діяльність», «Мистецька діяльність», «Учнівські колективи».

Завершився черговий навчальний рік і новоушиччанам є чим пишатися. Ми маємо багато переможців та призерів обласних і всеукраїнських конкурсів і маємо велику надію на те, що вони зможуть відіграти вагому роль у розвитку сучасної української європейської держави.

Після завершення заходу діти отримали морозиво від народного депутата України В.Мельниченка та районного осередку партії «Відродження».

0106173

0106174

0106175

0106176

0106177

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #