^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Ремонтуємо дороги

27061712706172Протягом минулого тижня ремонтували дороги у с.Отроків. Колись тут, за колгоспних часів, коли в селі успішно працював асфальтний завод, декілька вулиць було заасфальтовано. Проте, багато води стекло з того часу, і центральна дорога, яка веде від центру і до кінця села у напрямку с. Тимків стала для водіїв суцільною смугою перешкод. Та нарешті дійшла черга комунальної служби і до неї. Від тепер вона набула зовсім іншого вигляду. Окрім неї ремонту зазнала й вулиця, яка веде до маєтку графа Мархоцького.

Також проведено роботи із вирубки дикоростучої порослі, обрізання дерев тощо.

Минулого четверга комунальна техніка виїхала з Отрокова і зараз успішно працює, ремонтуючи дороги у Слобідці. Роботи планують завершити до кінця тижня.

Ремонт доріг проводяться за кошти бюджету об’єднаної територіальної громади відповідно до прийнятої Програми будівництва, ремонту та утримання доріг комунальної власності об’єднаної територіальної громади, на яку передбачено відповідне фінансування з місцевого бюджету. Відповідно до таких добрих намірів роботи з ремонту доріг проводяться щотижня.

Кошти розподіляються пропорційно до перспективного плану, заявок в.о старост, а також відповідно до важливості та необхідності проведення вказаних робіт.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #