^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Спільні дії щодо попередження і профілактики злочинності: відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів

0108174010817328 липня у Новоушицькому відділі Кам'янець-Подільської місцевої прокуратури відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів району, у якій взяли участь і керівники району. Присутні обговорили шляхи вирішення проблемних питань з метою запобігання і профілактики правопорушень.

Звітуючи про виконану роботу за І півріччя 2017 року, начальник районного відділу прокуратури О.Рибіцький відзначив, що за звітний період не допущено росту злочинності на території району. Кількість облікованих кримінальних правопорушень зменшилась на 11%, порівняно з аналогічними періодом 2016 року. Рівень злочинності району становить 28,5 кримінальних правопорушень на 10 тис. населення, що значно менше від загальнообласного.

Аналізуючи роботу, О.Рибіцький акцентував увагу на основних проблемних питаннях, які потребують вирішення. Зокрема, варто посилити роботу над зменшенням кількості особливо тяжких злочинів, зменшенням кримінальних правопорушень у стані алкогольного сп’яніння, зменшенням кількості крадіжок та шахрайств, зменшенням кількості кримінальних правопорушень неповнолітніми тощо. Актуальним залишається питання протидії злочинності у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, зброї, постачання їх із зони проведення антитерористичної операції.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #