biblioteka

tvorcosti

sadok

Проведено Чемпіонат Хмельницької області з класичного жиму штанги

08081730808174За підтримки селищного голови Московчука Олега Васильовича 5 серпня на березі Дністра традиційно уже 8-й раз відбувся Чемпіонат Хмельницької області з класичного жиму штанги. Кількість спортсменів нараховувала 80 чоловік. Організатором даних змагань виступив тренер Новоушицької ДЮСШ майстер спорту України міжнародного класу Купріянов Юрій Васильович. Відкриття змагань провели перший віце президент федерації пауерліфтингу України Воронецький В.Б. та заступник селищного голови Кокарєв В.В.

Слід відмітити що даний вид спорту досить сильно розвинений в Україні, адже збірна України займає перше командне місце на Чемпіонатах Світу та Європи і нещодавно на всесвітніх іграх також виборола перше місце. Але незважаючи на високу конкуренцію наша Новоушицька команда виборола багато медалей, що свідчить про високий рівень спортсменів, а саме:

Серед юнаків - Гайдук Дмитро 1 місце, Купріянов Олег 1 місце, Міняйлук Андрій 1 місце, Саковський Єдуард 2 місце, Московчук Дмитро 2 місце (наша юнацька команда стала першою в командному заліку)

Серед юніорів - Боднар Владислав 1 місце

Серед чоловіків - Купріянов Юрій 1місце, Вергелес Валерій 2 місце, Кучер Вадим 2 місце.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.