^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

У с. Песець відбувся фестиваль часнику

2208172220817122 серпня відбулось незвичне дійство – міжнародний фестиваль часнику. У с.Песець з’їхалися часниководи майже із всіх регіонів України, Криму та виробники із країн Європи – Чехії та Франції.

Часник і страви з ним – надзвичайно популярні в Україні, проте часниківництво як галузь, розвинена недостатньо. А проведення фестивалів часнику, які, до речі, популярні в світі, є великою рідкістю.

Організатором заходу виступила Спілка виробників часнику України на чолі з В.Власенком.

На захід завітали поважні гості: начальник відділу рослинництва департаменту землеробства Міністерства аграрної політики та продовольства України С.Танцюра, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Хмельницької облдержадміністрації В.Конончук, участь взяли і селищний голова О.Московчук та перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур.

2208174Невід’ємною частиною фестивалю стала конференція з часниківництва. Така конференція – чудова нагода для обміну досвідом та партнерства.

Відкриваючи її, С.Танцюра відзначив, що Хмельницька область цього річ зайняла перше місце по урожайності часнику і дуже символічно, що такий захід проводиться саме в цьому регіоні.

Кращі виробники часнику обмінювались інформацією щодо технології вирощування часнику, підвищення рівня захисту рослин, селекції, особливостей збуту продукції, презентували різноманітність сортів тощо. Професор Ян Козак із Чехії, зокрема, зазначив, що часниківництво дуже розвинене в його країні, тому він хоче взяти участь і в розвитку цієї галузі в Україні.

По завершенню конференції делегації було представлено виставку сучасної техніки для вирощування часнику.

Основне дійство відбувалось на стадіоні. Крім виставки сучасної техніки тут можна було придбати різні сорти часнику, овочі, розсаду декоративних кущів та квітів, сувеніри та навіть часникове варення.

Колориту додав виступ ансамблю народних інструментів «Карпатська тайстра», що із Буковини.

А родзинкою свята став виступ гурту «Лісапетний батальйон», які подарували не лише гарні пісні, а й веселий настрій.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #