^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора

2308171230817223 серпня відзначаємо День Державного Прапора України, який став для нашої нації символічним оберегом, наповнює серце почуттям патріотизму, любові до Батьківщини та гордістю за свій народ.

З нагоди цього свята на центральній площі біля селищної ради відбулось урочисте підняття синьо-жовтого стяга. Захід розпочався із патріотичних римованих рядків та покладання квітів до пам’ятників та могил борців за незалежність України.

Право підняти Державний Прапор України було надане вихованцю дитячої юнацької спортивної школи, кандидату в майстри спорту з вільної боротьби, багаторазовому призеру, чемпіону України А.Козаку та вихованцю будинку дитячої творчості, переможниці всеукраїнських та обласних конкурсів О.Зварич.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук. Він відзначив, що саме під покровом синьо-жовтого прапора, який став символом незламності духу українського народу і свободи нашої країни, ми прийшли до проголошення своєї самостійності. «Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни, уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє», - сказав посадовець.

Голова об’єднаної територіальної громади О.Московчук нагородив випускників 2017 року, які за результатами ДПА та ЗНО підтвердили високий рівень навчальних досягнень.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #