^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Під одним дахом – в с. Куча офіційно відкрили оновлені дитсадок та ФАП

28081712808172Напередодні Дня Незалежності у с. Куча відбулось офіційне відкриття оновлених дитсадка «Пролісок» та ФАПу. Перерізати традиційну червону стрічку поїхали селищний голова О.В. Московчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради М.М. Власова, і головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Н.М. Фінагєєва.

Дитсадківці зустрічали керівників щирими посмішками і пишним короваєм. Батьки хвилююче знімкували кожну хвилину, а вихователі не приховували радості від довгоочікуваної події – відкриття. З вступним словом виступила директор ДНЗ «Пролісок» Л. В. Венгрова. Вона подякувала гостям за візит, спонсорам і керівникам – за допомогу, підтримку й ремонт дитсадочка. Вихованці вручили посадовцям запашний коровай. І, нарешті, довгоочікуваний, хвилюючий момент – Олег Васильович, Маргарита Миколаївна, Анатолій Антонович (директор ТОВ «Сварог-Дністер» у с. Куча) та маленькі кучанці перерізали червону стрічку, чим офіційно відкрили дитячий навчальний заклад. Опісля усіх запросили на святковий концерт й запропонували оцінити зроблений ремонт.

Спальна кімната, ігрова, ванна, кухня, столова, кімната для занять – в ідеальному стані. Скрізь чисто, комфортно, світло, приміщення облаштовані новими меблями.

На черзі – знайомство з оновленим ФАПом. Кімнати невеликі, але облаштовані усім необхідним. Під час відкриття були вже й пацієнти. Словом, усі задоволені: і працівники медичної галузі, і хворі.

   Отож, малюки тепер навчатимуться у сучасному садочку, а кучанці відвідуватимуть оновлений, облаштований ФАП. Громада насолоджується солодкими плодами об’єднання. І це лише початок.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #