^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok

нова 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

У Новій Ушиці встановили баки для сортування сміття

0709171Глобальна проблема людства – сміття. Люди смітять і прибирають, прибирають і смітять, утворюючи вічне коло кругообігу непотребу. Практично в усіх європейських країнах з цією проблемою борються завдяки сортуванню. Прошу зауважити, що не в кожного під будинком стоять потрібні баки – аж ніяк. Щоб викинути папір, пластик чи скло іноземцям потрібно проїхати кілька кварталів чи навіть більше, аби дістатися відповідного пункту прийому. Біля будинків зазвичай є два баки: для компосту (органічних залишків) та для звичайного сміття, яке обов’язково повинне бути в спеціальному пакеті. Тобто, і в сміттєвих баках підтримується чистота. Чого, звичайно, не скажеш про наші традиції.

Якщо у містах ще можна знайти сміттєві баки деінде, то в селищах і селах з цим проблема. Наше селище не є виключенням, на жаль. Якщо баки є, то вони переповнені. Ніхто навіть не намагається відокремлювати органіку від скла, пластику й гілля дерев. А якщо не вистачає місця, то виносять пакети зі сміттям до дороги чи засипають ними невеличкі сміттєві урни в центрі селища. Щодо сіл – там ще гірше. Сміттєві баки селянам поки що і не сняться. Звичайно, що є спеціальні відведені місця – сміттєзвалища, розташовані зазвичай за населеними пунктами. Та не всі мають змогу до них дістатися, тому дехто викидає непотріб будь-куди: на узбіччя, на поле, у закинуті кар’єри і т.д. Словом, проблема є, про неї знають і, до речі, починають з нею боротися.

Так, у Новій Ушиці на вул. Пушкіна встановили спеціальні баки для сортування сміття. Сюди новоушичани можуть принести скло, пластик, папір і тверді побутові відходи – для кожного типу знайдеться ОКРЕМЕ місце. У цьому і суть сортування: не заповнювати баки для сміття усім, чим заманеться, а уважно дивитися на їхнє призначення й відокремлювати скло від пластику, а папір від твердих побутових відходів і навпаки. Усе в цьому світі повинне мати своє місце – сміття це теж стосується.

Такі баки для сортування відходів виготовили і встановили працівники ГП «Комунальник». Місцеві комунальники переймаються проблемами селища й роблять все можливе, аби новоушичанам жилось комфортніше. До речі, спостерігається, що жителі селища вже почали сортувати сміття і це надзвичайно приємно.

Скоро таких баків для сортування сміття в Новій Ушиці побільшає. А кому вже не терпиться відокремити скло від пластику – приходьте на вул. Пушкіна і робіть це із задоволенням. Хто забув чи не знав – у селищі також є пункти прийому скла, паперу, пластику й металу. Дехто може ще й підзаробити на печиво.

Чистота вашого населеного пункту залежить тільки від вас. Тому не забувайте сортувати сміття і навчайте цьому майбутнє покоління.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #