^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

28091762809175Щорічно 1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має виняткові досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань.

Щоб відзначити Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана сьогодні в Новоушицькому будинку культури і мистецтв зібрались голови первинних ветеранських організацій, у свій час працівники галузі освіти, сільського господарства, культури тощо.

Завітали подякувати ветеранам голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, голова районної ради О.Проциш, селищний голова О.Московчук, депутат обласної ради А.Олійник, помічник народного депутата В.Мельниченка С.Тимчук.

Традиційно до присутніх звернувся голова районної ради організації ветеранів В.Смішко. Він вручив головам первинних ветеранських організацій пам’ятні альбоми, виготовлені з нагоди 30-ї річниці від початку створення організації.

Ветеранам праці, активним учасникам ветеранського руху за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району і громади та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана в Україні керівники вручили подяки та подарунки.

Гарним завершенням свята став концерт від вокального гурту «Доля».

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #